Dec 22, 2019

It’s Beginning to Look a Lot Like Crusaders


There was a Christmassy feel to Day 2 of the National Cadet League at Horsham recently as the 18 teams reconvened to finish off the three first round divisional groups. The organisers had the ghetto blaster going with festive songs to greet the players as they came into the hall. Last Christmas some of the teams were trotting down the A23 to play NCL in Brighton, although for some of them it was observed they played well and gave it their hearts but the very next meeting they gave it away.

Crusaders continued their dominance of Division A with a no nonsense 9-0 despatch of lowly Horsham C before putting paid to any pretensions nearest challengers, Horsham Spinners A, may have had by beating them 8-1. Only Freddie Marchant was able to put a dent in the Crusaders’ card with a 3-1 win over Abiram Nagarajan. Kai Sun Yiu was the Crusader in chief prevailing against allcomers again to be left as the only player in the division unbeaten by the end of the day.

So Crusaders all set for the play-off final then against…wait for it…Horsham Spinners A. Yes a quirk of the fixture list but at least it turned out to be closer than the first encounter. Marchant beat Nagarajan again and the hitherto unbeaten Akal Dosanjh also suffered at his hands in a five-setter although Yiu still confounded him. Yiu signed off his day on a straight sets high, James High to be precise, to leave the match score 7-2.

Yes the play-offs aren’t for the purist* but at least the extra matches were between more evenly matched ncl day 2teams and the tussle between Horsham A and Brighton A provided a good case in point. The seasiders, hampered by being a player down, beat Horsham’s top posse 5-4 in their opening match with James Brandon performing maximally but when it came to meeting again for the honour of third place whilst Brandon stayed strong Rahil Rehman-Furs turned the tables on Spike Ward, coming through in five sets to see his team to a 5-4 victory. In truth it matters little because both teams remain in the top tier for the next meetings and the slate is to be wiped clean.

In the relegation zone Horsham B and Horsham C played out their last rites with due respect to alphabetical order. Horsham B’s Tim Clennell capped his impressive second outing with another three victories to add to his four in the previous matches within the day.

It’s often said of Day 2 of National Cadet League that it’s is the most wonderful time of the year and certainly organiser Ian Ford’s day was brightened up when in the afternoon when one of the Division 3 players casually and seriously asked him the question in regards to the scoring of his match ‘What’s it up to?’ Assistant Luke Randis also had to think on his feet in responding to the question ‘What do you do when it gets to 10-all?’ It wasn’t all innocent fun though, crisis struck just after lunchtime when the coffee machine started just giving out hot water for each £1.60 input. Attempts to pass it off as a cheap blend were unsuccessful and apologies to anyone affected by the college’s big sting.

Back to the action and Division 2 assumed a familiar shape to the tier above it with Crusaders and Horsham Spinners B teams coming out the top of the pile, despite the former whacking the latter 9-0 in their opener to the resumption, to earn the right to contest the top spot play-off. Just like on the top shelf the Spin boys did a little better in their re-match with Chris Coombe winning his game against Nasir ‘Santa Baby’ Baba in five so no doubt he’ll be celebrating by hurrying down the chimney tonight.

In other Division 2 news well done to Horsham E for working their way through to the third place play-off which they won with some aplomb against Brighton’s second string. Logan Newton was particularly impressive with his tendency to come out the right side of five set encounters, three of them in the first match of the day against Horsham F. Improved performances were also witnessed from other Horsham players Luke Harrison, James Stanley and Steve Ledger. Well done too to Crusaders B trio – Joe O’Connor, Artan Hariri and Brian Lee – for seeing out the first half of this year’s process without losing a match; no doubt you will all grace the top echelon in the second half along with promotion stablemates Spinners B. Horsham D and F will be taking a trip the other way after finishing in the bottom two. Horsham F laid down a marker on their clubmates for their Div 3 encounter ahead by beating them 6-3, albeit the D’s Zac Brown had had to make an early departure, something about him needing to sort out his two front teeth.

More Crusading domination was to be witnessed in Division 3 as the Sutton-based hotshots didn’t allow Brighton C to bother the scorers and then bumped off Horsham Spinners C 7-2, Jacob Treeby-Goodall being responsible for the double helping of resistance. These familiar shenanigans set up yet another Crusaders v Spinners shoot-out at the OK Collyer’s but on this occasion a bit of variety as Spinners did less well on 8-1 by the finish. Thatsan Sutharsan and Saanidhya Ludham were supreme at the forefront of the Crusading army, neither losing a match or a set but the former playing more matches than the latter to finish higher in the averages by virtue of his higher workrate.

Despite their tough start to the day Brighton C bounced back to finish third courtesy of two 5-4 wins over Horsham G. Stanley Davidson was the ace in the Brighton pack with five wins out his six matches with Horsham G opponents. Devmi Thikshana was the G’s top performer on the day evidencing her improvement with eight wins from her nine matches, only missing out from a full house at the hands of Davidson at the last.

In the fifth place play-off Horsham I repeated their victory over Horsham H earlier in the day. Good progress showed in particular by William Waghorn exemplified by his 3-1 win over rising talent Jamie Czerski and avenging his defeat by the same sets score by the same player in the first match.

So another great day with teams all departed, on the road and driving home for Christmas by no later than 4.30pm.

*Rory Scott 

RESULTS

DIVISION 1

0 Horsham C v Crusaders A 9

Jude Lane v Kai Sun Yiu -7, -9, -4

Charlie Jannels v Akal Dosanjh -6, 10, -7, -3

Rowan Smith v Abiram Nagarajan -3. -6, -6

Jannels v Sun Yiu -8, -5, -7

Lane v Nagarajan -8, -7, -5

Smith v Dosanjh, -1, -2, -3

Jannels v Nagarajan -10, -4, -9

Smith v Sun Yiu -9, -5, -2

Lane v Dosanjh -8, -1, -3

4 Horsham B v Hm Spinners A 5

Tim Clennell v Freddie Marchant -7, -7, -6

Adrian Randis v James High 4, 5, -10, 8

Harry Llewellyn v Travis Tiplady 7, -4, -6, -9

Randis v Marchant -11, -9, -5

Clennell v Tiplady 10, 6, -7, 13

Llewellyn v High 11, 11, 6

Randis v Tiplady -6, 3, -9, -6

Llewellyn v Marchant -7, -5, -5

Clennell v High 5, -8, 5, -7, 9

4 Horsham A v Brighton A 5

Rahil R-Furs v James Brandon -4, -5, 10, 11, -6

Morgan Turner v Spike Ward 3, 1, 7

Evan Erskine v Bye

Turner v Brandon -6, 6, -12, -10

Rehman-Furs v Bye

Erskine v Ward -4, -5, -5

Turner v Bye

Erskine v Brandon -8, -8, 11, -2

Rehman-Furs v Ward 8, -7, -7, 8, -10

4 Horsham B v Horsham A 5

Tim Clennell v Rahil R-Furs -4, 7, 8, -11, 11

Adrian Randis v Morgan Turner -3, -7, -4

Harry Llewellyn v Evan Erskine 10, -8, 10, 11

Randis v Rehman-Furs 3, -10, 9, -9, -8

Clennell v Erskine 9, 8, 6

Llewellyn v Turner -1, -4, -2

Randis v Erskine 11, -8, 7, -9, 7

Llewellyn v Rehman-Furs 6, -7, -7, 9, -7

Clennell v Turner -4, -9, -6

8 Crusaders A v Hm Spinners A 1

Kai Sun Yiu v Freddie Marchant 6, 10, -8, 8

Akal Dosanjh v James High 9, 5, 6

Abiram Nagarajan v Travis Tiplady 8, 8, -6, 6

Dosanjh v Marchant, -10, 12, 4, -1, 8

Sun Yiu v Tiplady 6, 8, 7

Nagarajan v High 6, 2, 9

Dosanjh v Tiplady 9, 3, 13

Nagarajan v Marchant -7, 4, -9, -8

Sun Yiu v High 2, 5, 5

3 Horsham C v Brighton A 6

Jude Lane v James Brandon -9, -3, -3

Charlie Jannels v Spike Ward 7, -8, -8, -10

Zaib Rehman-Furs v Bye

Jannels v Brandon -4, -4, -2

Lane v Bye

Rehman-Furs v Ward -6, -6, -9

Jannels v Bye

Rehman-Furs v Brandon -2, -1, -2

Lane v Ward -6, -4, -3

PLAY-OFFS

FIRST PLACE

THIRD PLACE

FIFTH PLACE

7 Crusaders A v Hm Spinners A 2

Kai Sun Yiu v Freddie Marchant 8, 4, -6, 7

Akal Dosanjh v James High 5, 7, 3

Abiram Nagarajan v Travis Tiplady 10, 7, 5

Dosanjh v Marchant 12, -9, 10, -7, -9

Sun Yiu v Tiplady 9, 4, -4, 9

Nagarajan v High 5, 1, 9

Dosanjh v Tiplady 8, 6, 7

Nagarajan v Marchant 8, -9, -6, -3

Sun Yiu v High 1, 6, 6

5 Horsham A v Brighton A 4

Rahil R-Furs v James Brandon -10, -10, -7

Morgan Turner v Spike Ward 6, 9, -8, -6, 8

Evan Erskine v Bye

Turner v Brandon -12, -6, 7, -7

Rehman-Furs v Bye

Erskine v Ward -4, -12, -7

Turner v Bye

Erskine v Brandon -8, -3, -9

Rehman-Furs v Ward 5, -7, 5, -8, 1

7 Horsham B v Horsham C 2

Tim Clennell v Rowan Smith 10, 7, 2

Adrian Randis v Charlie Jannels 5, 6, -9, -8, -7

Harry Llewellyn v Zaib Rehman-Furs 7, 2, 9

Randis v Smith 5, 6, -6, 8

Clennell v Rehman-Furs -9, -8, 1, 8, 6

Llewellyn v Jannels -10, -6, -8

Randis v Rehman-Furs 12, 4, 8

Llewellyn v Smith 10, 4, -6, -7, 8

Clennell v Jannels -7, -6, 10, 7, 7

 

DIVISION 2

 

1 Brighton B v Horsham D 8

Scarlett Davies v Zac Brown 12, -6, -3, -4

Milo Dexter v Steve Ledger -2, -7, 5, -7

Raoul Lecuyer v Jason Bourne 9, 3, -9, -5, -2

Dexter v Brown 6, -10, 11, 3

Davies v Bourne -4, -6, -6

Lecuyer v Ledger 13, -7, -1, -1

Dexter v Bourne -10, 5, -5, 6, -8

Lecuyer v Brown -6, 7, -9, -9

Davies v Ledger -9, -7, -6

6 Horsham E v Horsham F 3

Logan Newton v Luke Harrison 6, -9, -9, 10, 9

Sam Mockett v James Stanley 4, 6, 9

Josh Pullen v Dan Peskett -4, -7, -4

Mockett v Harrison 5, 9, 11

Newton v Peskett -10, 4, -7, 8, 8

Pullen v Stanley -10, -8, -6

Mockett v Peskett 8, 9, 3

Pullen v Harrison 7, -2, -5, -6

Newton v Stanley 5, -2, 8, -8, 10

0 Hm Spinners B v Crusaders B 9

Chris Coombe v Arton Hariri -6, -6, -6

Charlie Stanton v Joseph O’Connor -5, -5, -6

Alfie Finn v Bryan Lee -8, -1, -4

Stanton v Hariri -6, -6, -9

Coombe v Lee -3, -2, -4

Finn v O’Connor -8, -4, -10

Stanton v Lee -5, 9, -11, -6

Finn v Hariri -8, -9, -6

Coombe v O’Connor -3, -7, -5

 

2 Horsham E v Hm Spinners B 7

Logan Newton v Chris Coombe -12, -6, -9

Sam Mockett v Charlie Stanton -5, -9, -5

Josh Pullen v Alfie Finn -8, -6, 8, -6

Mockett v Coombe -11, -9, 7, 10, -9

Newton v Finn 11, -3, 10, 7

Pullen v Stanton -5, -7, -4

Mockett v Finn 9, -12, -9, 7, -8

Pullen v Coombe -4, -1, -9

Newton v Stanton 10, -9, 9, 8

4 Horsham D v Horsham F 5

Zac Brown v Luke Harrison -9, 5, -2, -7

Steve Ledger v James Stanley 7, 10, 6

Jason Bourne v Dan Peskett 9, -7, 9, 13

Ledger v Harrison -11, 9, -8, -12

Brown v Peskett -3, -3, -0

Bourne v Stanley -12, -8, 9, 8, -5

Ledger v Peskett 8, 8, -9, -8, 6

Bourne v Harrison 0, 9, -7, -6, 8

Brown v Stanley 8, -3, -12, -8

0 Brighton B v Crusaders B 9

Raoul Leceger v Joseph O’Connor -0, -3, -4

Milo Dexter v Arton Hariri -7, -10, -6

Scarlett Davies v Nasir Baba -3, -3, -2

Dexter v O’Connor -2, -7, -6

Leceger v Baba -2, -9, -2

Davies v Hariri -1, -2, -6

Dexter v Baba -10, -1, -8

Davies v O’Connor -0, -4, -1

Leceger v Hariri -1, -1, 8, -2

 

PLAY-OFFS

 

FIRST PLACE

THIRD PLACE

FIFTH PLACE

 

8 Crusaders B v Hm Spinners B 1

Arton Hariri v Charlie Stanton 8, 5, 8

Joseph O’Connor v Chris Coombe 10, 7, 9

Nasir Baba v Alfie Finn 6, 10, 9

O’Connor v Stanton 2, 6, 8

Hariri v Finn 10, 9, 6

Baba v Coombe 3, -9, 6, -6, -2

O’Connor v Finn -12, 6, 6, 1

Baba v Stanton 9, -8, 13, 7

Hariri v Coombe 9, 5, -8, 8

3 Brighton B v Horsham E 6

Milo Dexter v Logan Newton 9, 8, -3, -9, -5

Scarlett Davies v Sam Mockett -5, -6, -9

Raoul Lecuyer v Josh Pullen 7, -10, 7, 6

Davies v Newton -4, -5, -6

Dexter v Pullen 4, 5, 7

Lecuyer v Mockett -9, -4, -5

Davies v Pullen -9, -8, -7

Lecuyer v Newton 7, -12, -12, -2

Dexter v Mockett 5, 9, -8, -9, 13

3 Horsham D v Horsham F 6

Bye v Luke Harrison

Steve Ledger v James Stanley 9, 10, -6, -9, 6

Jason Bourne v Dan Peskett -3, 11, -7, -7

Ledger v Harrison -8, -7, 7, -9

Bye v Peskett

Bourne v Stanley 11, 5, 5

Ledger v Peskett 4, 4, -8, 6

Bourne v Harrison -6, -7, -5

Bye v Stanley

 

 

 

 

 

DIVISION 3

 

 

0 Brighton C v Crusaders C 9

Stanley Davidson v Saanidhya Ludham -5, -6, -4

Henry Tearle v Kai Tian Yiu -6, -6, -11

Perry Pycroft v Rishabh Roy -5, -4, -2

Tearle v Ludham -5, -3, -2

Davidson v Roy -3, -4, -4

Pycroft v Tian Yiu -1, -0, -3

Tearle v Roy -5, -2, -5

Pycroft v Ludham -3, -1, -4

Davidson v Tian Yiu -4, -8, -9

0 Horsham I v Horsham Spinners C 9

Charlie Pembroke v Stuart Moseley -3, -4, -2

William Waghorn v Jacob Treeby-Goodall -3, -4, -0

Leon Lukose v Adrien Taylor -5, -6, -4

Waghorn v Moseley -6, -3, -3

Pembroke v Taylor -4, -10, -5

Lukose v Treeby-Goodall -4, -12, -10

Waghorn v Taylor -5, -7, -12

Lukose v Moseley 10, -7, -5, -5

Pembroke v Treeby-Goodall -6, -3, -6

2 Horsham H v Horsham G 7

Caleb Belton v Ben Griffiths -8, -7, -9

Aadrika Shibu v Devmi Thikshana -4, -6, -5

Jamie Czerski v Jamie Bradford 5, 10, 17

Shibu v Griffiths -1, -7, -2

Belton v Bradford 10, 3, -7, 9

Czerski v Thikshana -9, -6, -7

Shibu v Bradford -3, -0, -4

Czerski v Griffiths -7, -8, 3, 7, -9

Belton v Thikshana -4, -8, -9

 

5 Horsham I v Horsham H 4

Leon Lukose v Caleb Belton -7, 8, 9, 4

Charlie Pembroke v Aadrika Shibu 3, 9, 4

William Waghorn v Jamie Czerski -4, -6, 4, -8

Pembroke v Belton -5, 12, -10, 9, -10

Lukose v Czerski -8, -10, -7

Waghorn v Shibu 3, 1, 6

Pembroke v Czerski -0, -5, -2

Waghorn v Belton 10, 3, 4

Lukose v Shibu 7, -11, 3, 6

7 Crusaders C v Hm Spinners C 2

Thaksan Sutharsan v Stuart Moseley 2, 2, 3

Rishabh Roy v Jacob Treeby-Goodall 7, -3, -7. -7

Kai Tian Yiu v Adrien Taylor 10, 7, -5, -8, 6

Roy v Moseley 3, 9, 12

Sutharsan v Taylor 5, 4, 3

Tian Yiu v Treeby-Goodall 7, -6, -7, 11, -11

Roy v Taylor 11, 5, 7

Tian Yiu v Moseley 3, 9, 7

Sutharsan v Treeby-Goodall 7, 7, 4

5 Brighton C v Horsham G 4

Stanley Davidson v Ben Griffiths 8, 8, 5

Henry Tearle v Devmi Thikshana -5, -8, -13

Perry Pycroft v Jamie Bradford 7. 12, -8, -7, 6

Tearle v Griffiths 8, 10, 11

Davidson v Bradford 1, -9, 9, 7

Pycroft v Thikshana 8, 7, -10, -3, -9

Tearle v Bradford -9, 4, 9, 17

Pycroft v Griffiths -7, -4, -3

Davidson v Thikshana -8, -8, -5

PLAY-OFFS

 

FIRST PLACE

THIRD PLACE

FIFTH PLACE

 

8 Crusaders C v Hm Spinners C 1

Thaksan Sutharsan v Stuart Moseley 5, 2, 6

Rishabh Roy v Jacob Treeby-Goodall 5, 9, -2, 8

Kai Tian Yiu v Adrien Taylor 6, 3, 6

Roy v Moseley -3, -9, 11, -11

Sutharsan v Taylor 4, 9, 1

Tian Yiu v Treeby-Goodall 6, 10, 7

Roy v Taylor -9, 5, 8, 6

Tian Yiu v Moseley 8, 9, 12

Sutharsan v Treeby-Goodall 5, 7, 2

5 Brighton C v Horsham G 4

Stanley Davidson v Ben Griffiths 8, 7, 4

Perry Pycroft v Devmi Thikshana -8, -13, -8

Henry Tearle v Jamie Bradford 12, 11, 9

Pycroft v Griffiths 10, -8, -9, 6, 6

Davidson v Bradford 4, 3, 1

Tearle v Thikshana 10, -9, 9, -9, -8

Pycroft v Bradford 9, -7, -9, -10

Tearle v Griffiths -6, 8, -9, 9, -10

Davidson v Thikshana 8, 5, 6

6 Horsham I v Horsham H 3

Charlie Pembroke v Jamie Czerski -9, 11, -3, -3

William Waghorn v Aadrika Shibu 4, 2, 0

Leon Lukose v Caleb Belton -7, -9, 8, -9

Waghorn v Czerski 12, 7, -5, 7

Pembroke v Belton 11, 7, -10, -3, 7

Lukose v Bye

Waghorn v Belton 8, 7, 7

Lukose v Czerski 9, -11, -4, -1

Pembroke v Bye

 

 

 

 

         

DIVISION A TABLE

TEAM

TEAM MATCHES

PLAYED

TEAM MATCHES

WON

TEAM MATCHES

LOST

TEAM MATCHES DRAWN

INDIVID

MATCHES WON

INDIVID

MATCHES LOST

SETS FOR

SETS AGAINST

GROUP POINTS

Crusaders A

5

5

0

0

43

2

132

22

43

Horsham Spinners A

5

4

1

0

25

20

90

72

25

Horsham A

5

2

3

0

22

23

87

74

22

Brighton A

5

3

2

0

22

23

77

84

22

Horsham B

5

1

4

0

15

30

62

104

15

Horsham C

5

0

5

0

8

37

31

117

8

DIVISION B TABLE

TEAM

TEAM MATCHES

PLAYED

TEAM MATCHES

WON

TEAM MATCHES

LOST

TEAM MATCHES DRAWN

INDIVID

MATCHES WON

INDIVID

MATCHES LOST

SETS FOR

SETS AGAINST

GROUP POINTS

Crusaders B

5

5

0

0

44

1

134

9

44

Horsham Spinners B

5

4

1

0

28

17

95

73

28

Brighton B

5

2

3

0

20

25

80

91

20

Horsham E

5

2

3

0

20

25

77

90

20

Horsham D

5

1

4

0

14

31

55

110

14

Horsham F

5

1

4

0

9

36

48

116

9

DIVISION C TABLE

TEAM

TEAM MATCHES

PLAYED

TEAM MATCHES

WON

TEAM MATCHES

LOST

TEAM MATCHES DRAWN

INDIVID

MATCHES WON

INDIVID

MATCHES LOST

SETS FOR

SETS AGAINST

GROUP POINTS

Crusaders C

5

5

0

0

43

2

129

10

43

Horsham Spinners C

5

4

1

0

28

17

97

63

28

Brighton C

5

3

2

0

23

22

76

75

23

Horsham G

5

2

3

0

21

24

74

84

21

Horsham I

5

1

4

0

11

34

39

113

11

Horsham H

5

0

5

0

10

35

40

110

10

 

FINAL PLACINGS AFTER PLAY-OFFS

DIVISION 1

DIVISION 2

DIVISION 3

1.   Crusaders A
2.   Horsham Spinners A
3.   Horsham A
4.   Brighton A
5.   Horsham B (relegated)
6.   Horsham C (relegated)
1.   Crusaders B (promoted)
2.   Hm Spinners B (promoted)
3.   Horsham E
4.   Brighton B
5.   Horsham F (relegated)
6.   Horsham D (relegated)
 1.   Crusaders C (promoted)
2.   Hm Spinners C (promoted)
3.   Brighton C
4.   Horsham G
5.   Horsham I
6.   Horsham H

 

DIVISIONS FOR DAYS 3 AND 4

DIVISION 1

DIVISION 2

DIVISION 3

Crusaders A

Horsham Spinners A

Horsham A

Brighton A

                Crusaders B

Horsham Spinners B

    Horsham B

Horsham C

Horsham E

Brighton B

     Crusaders C

Horsham Spinners C

                  Horsham F

Horsham D

Brighton C

Horsham G

Horsham I

Horsham H

FIXTURES FOR DAYS 3+4

DIVISION 1

 

 

TABLE 1 + share 3

TABLE 2 + share 3

TABLES 13 + 14

DAY 3

Round 1 – 10am

Brighton A v Crusaders A

Hm Spinners A v Horsham A

Hm Spinners B v Crusaders B

Round 2 – 12.30pm

Hm Spinners A v Hm Spinners B

Crusaders A v Horsham A

Brighton A v Crusaders B

Round 3 – 2.30pm

Horsham A v Hm Spinners B

Brighton A v Hm Spinners A

Crusaders A v Crusaders B

DAY 4

Round 4 – 10am

Hm Spinners B v Crusaders A

Crusaders B v Hm Spinners A

Horsham A v Brighton A

Round 5 – 12.30pm

Crusaders B v Horsham A

Crusaders A v Hm Spinners A

Hm Spinners B v Brighton A

Play-Offs – 2.30pm

1st v 2nd

3rd v 4th

5th v 6th

 

DIVISION 2

 

 

TABLE 4 + share 5

TABLE 6 + share 5

TABLE 7 + share 8

DAY 3

Round 1 – 10am

Horsham B v Hm Spinners C

Crusaders C v Horsham C

Brighton B v Horsham E

Round 2 – 12.30pm

Crusaders C v Brighton B

Hm Spinners v Horsham C

Horsham B v Horsham E

Round 3 – 2.30pm

Horsham C v Brighton B

Horsham B v Crusaders C

Hm Spinners v Horsham E

DAY 4

Round 4 – 10am

Brighton B v Hm Spinners

Horsham E v Crusaders C

Horsham C v Horsham B

Round 5 – 12.30pm

Horsham E v Horsham C

Hm Spinners v Crusaders C

Brighton B v Horsham B

Play-Offs – 2.30pm

1st v 2nd

3rd v 4th

5th v 6th

 

DIVISION 3

 

 

TABLE 9 + share 8

TABLE 10 + share 11

TABLES 12 + share 11

DAY 3

Round 1 – 10am

Horsham G v Horsham D

Horsham F v Horsham H

Brighton C v Horsham I

Round 2 – 12.30pm

Horsham F v Brighton C

Horsham D v Horsham H

Horsham G v Horsham I

Round 3 – 2.30pm

Horsham H v Brighton C

Horsham G v Horsham F

Horsham D v Horsham I

DAY 4

Round 4 – 10am

Brighton C v Horsham D

Horsham I v Horsham F

Horsham H v Horsham G

Round 5 – 12.30pm

Horsham I v Horsham H

Horsham D v Horsham F

Brighton C v Horsham G

Play-Offs – 2.30pm

1st v 2nd

3rd v 4th

5th v 6th